Pozicija

IT project manager

Vrsta zaposlenja

Radni odnos - Neodređeno - Puno radno vrijeme

Rok za prijavu: 20. srpnja, 2023.

it project manager radno mjesto Duplico

Opis poslova

  • Komunikacija, prepoznavanje, analiza potreba i identifikacija rješenja za ključne potrebe korisnika vlastitih IT usluga i softvera
  • Analiza ključnih procesa i prijedlog kalkulativnih modela
  • Upravljanje svim fazama implementacije softverskih rješenja krajnjim korisnicima
  • Edukacija krajnjih korisnika
  • Promocija tvrtke i usluga, uključujući smjernice za strateško planiranje te pripremu dugoročne vizije i ciljeva za promociju i razvoj postojećih softverskih rješenja
  • Suradnja s timom marketinga i prodaje u pripremi marketinške strategije
  • Praćenje aktualnih IT trendova i prilika na tržištu
  • Postavljanje i razvoj sustava praćenja ostvarenih ciljeva i rezultata

Uvjeti

  • Iskustvo u upravljanju proizvodima i uslugama (softver, browser-based rješenja, web usluge) te razumijevanje back-end arhitekture aplikacija
  • Iskustvo u upravljanju IT projektima je prednost
  • Iskustvo u radu s timovima drugih odjela u svrhu razvoja, pripreme i isporuke proizvoda i usluga te završavanje projekata u zadanim rokovima
  • Iskustvo u upravljanju komercijalnim značajkama softvera

Stručna sprema

VŠS ili VSS, ekonomskog ili tehničkog smjera

Potrebne godine iskustva

2

Jezici

Engleski

  • razina govora – napredno
  • razina pisanja – napredno

Vozačka dozvola

B kategorija

Vještine

  • Dobro razumijevanje razvojne metodologije
  • Visoka razina analitičkih sposobnosti i praćenja podataka u svrhu razvoja poslovnih rješenja
  • Sposobnost tumačenja i pretvaranja nepotpunih, proturječnih ili dvosmislenih informacija u jasne ciljeve
  • Samostalnost u donošenju odluka i planiranju poslovnih zadataka
  • Orijentiranost na rezultate i pridržavanje zadanih rokova
  • Usredotočenost na detalje
  • Komunikativnost i profesionalnost
  • Spremnost na samoedukaciju i dodatna usavršavanja
  • Visoka razina radne etike i poštenja

Pogodnosti

  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme u tvrtki s 20-godišnjim iskustvom u poslovanju
  • Neprestano ulažemo u znanje i dodatno osposobljavanje zaposlenika i nudimo mogućnost daljnjeg profesionalnog napretka
  • Rad u stručnom i prijateljskom okruženju
  • Naknada za troškove prijevoza
  • Božićnica i uskrsnica
  • Prigodna isplata za novorođeno dijete i poklon dobrodošlice
  • Darivanje djece uoči blagdana
  • Povoljniji uvjeti kreditiranja u bankama partnerima
  • Multisport program
  • Dodatne pogodnosti kojima se nastoji povećati zadovoljstvo zaposlenika
  • Ravnoteža privatnog i poslovnog života