Pozicija

IT specijalist

Vrsta zaposlenja

Radni odnos - Neodređeno - Puno radno vrijeme

Rok za prijavu: 20. srpnja, 2023.

Opis poslova

  • Pružanje IT podrške internim i eksternim korisnicima
  • Sudjelovanje u pregledu računala, izvođenju nadogradnji backupa i reinstalacija
  • Sudjelovanje u održavanju mrežne infrastrukture interno i kod klijenata
  • Sudjelovanje u nadgledaju izvođenja backupa interno i kod korisnika
  • Sudjelovanje u administrativnim poslovima vezano uz interne IT korisnike i infrastrukturu
  • Evidencija i praćenje korisničkih prijava u ticketing sustavu
  • Izrada i dorade dokumentacije informatičke infrastrukture (interno i eksterno)
  • Održavanje odnosa s postojećim kupcima i praćenje njihovih potreba
  • Obrada podataka, izrada analiza i izvješća

Uvjeti

  • Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Znanje i iskustvo u korištenju i administriranju Windows Server OS-a
  • Znanje i iskustvo rada s virtualizacijskim tehnologijama Hyper-V i/ili VMware
  • Znanje i iskustvo rada s mrežnim tehnologijama
  • Samostalnost u donošenju odluka i izvršavanju radnih zadataka
  • Visoka svijest o odgovornosti za dobivene radne zadatke i pridržavanje zadanih rokova
  • Preciznost i pedantnost u izvršavanju poslova
  • Sklonost dinamičnim radnim zadatcima
  • Motiviranost za samoedukaciju
  • Visoka razina radne etike i poštenja

Stručna sprema

SSS/VŠS/VSS tehničkog smjera

Potrebne godine iskustva

3

Vozačka dozvola

B kategorija

Nudimo

  • Zaposlenje na neodređeno vrijeme u tvrtki s 20-godišnjim iskustvom u poslovanju
  • Neprestano ulažemo u znanje i dodatno osposobljavanje zaposlenika i nudimo mogućnost daljnjeg profesionalnog napretka
  • Rad u stručnom i prijateljskom okruženju
  • Naknada za troškove prijevoza
  • Božićnica i uskrsnica
  • Prigodna isplata za novorođeno dijete i poklon dobrodošlice
  • Darivanje djece uoči blagdana
  • Povoljniji uvjeti kreditiranja u bankama partnerima
  • Multisport program
  • Dodatne pogodnosti kojima se nastoji povećati zadovoljstvo zaposlenika
  • Ravnoteža privatnog i poslovnog života